Podnikatelská půjčka je určena i naprostým nováčkům

Začínáte úplně novou kapitolu své kariéry, chystáte se do role OSVČ? Potom je jasné, že potřebujete počáteční kapitál, se kterým budete investovat do vybavení dílny nebo reklamy, která přivede novou klientelu. Důvody mohou být velmi různorodé, výhodou zde je hlavně to, že se nebude nikdo na nic ptát. Dokládat, k čemu potřebujete peníze, nebude nutné. Půjčka, která je určená podnikatelům, je totiž maximálně jednoduchá. Nenáročná administrativa je na prvním místě, ušetřený čas je možné využít úplně jinak než čekáním ve frontě na pobočkách banky.

Nabízí se až třicet tisíc korun

Jak jsou nastavené mantinely? Podnikatelská půjčka je dostupná i těm, kdo se svou živností teprve začínají. Jde také pouze o splnění základních podmínek, dlouhé papírování rozhodně není na pořadu dne. Účel o ničem nerozhoduje, stejně tak není nutné mít ručitele. Krátkodobý úvěr se vyřídí velmi snadno. Je pravdou, že každý podnikatel má úplně jiné priority a nenajdeme dva příběhy, které by byly stejné. Kolik si můžete půjčit? Jak dlouhý je tady splátkový kalendář?

- 5 tisíc korun je minimální částka. Stačí vám na pokrytí výdajů spojených s nákupem elektra?

- 30 000 korun je maximum. Lze je využít na cokoliv. Nabízí se malá rekonstrukce kanceláře.

- Splátky? Existuje mnoho různých variant. Vybírejte si zde mezi 7 a 30 kalendářními dny.

Rychlé jednání je prioritou

Každý podnikatel má rád, když jdou věci opravdu plynule a nemusí se na nic čekat. Ušetří se tím čas, který je pak možné věnovat rozvoji svého byznysu. Půjčka na podnikání je proto pomocnou rukou, která může být připravena ještě během dnešního dne. Nemusíte se kvůli ní stresovat, protože jednání online je zcela nekomplikované. Stačí vám vlastně jen několik kliknutí počítačové myši a úvěr je na světě.

Publikováno: 11. 07. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Magdaléna Doležalová