Titul MBA otevírá nové možnosti vaší kariéry

Mezinárodně uznávaný titul MBA vám pomůže posunout se v kariéře tím správným směrem, získat lepší pozici i plat. Nemusíte se kvůli němu ani vracet do školních lavic, jelikož studium můžete absolvovat i online.

Bez kvalitního vzdělání se většinou na prestižní a dobře placenou pozici dostanete jen velmi těžko. Pokud je to právě vzdělání, které vám brání v nastartování kariéry, je studium MBA skvělou volbou. Po jeho ukončení si ke jménu připojíte titul Master of Business Administration, který je vysoce ceněn po celém světě, a i v ČR se již dočkal uznání nejen z řad pracovníků HR, ale především u vrcholných manažerů. Cambridge Business School nabízí různé studijní programy, takže si můžete vybrat to pravé přímo pro sebe. Dle svého zaměření se naučíte například vše o strategii vedení lidí i firem, efektivní komunikaci, leadershipu, time-managementu, nebo v současnosti o velmi aktuální managementu ve zdravotnictví. Velkou výhodou studia je jeho propojování teorie a praxe, kdy se tak neučíte stále stejné opakované poučky z učebnic, ale vše s lektory probíráte na reálných příkladech ze skutečných firem. Studium probíhá primárně formou e-learningu, trvá jeden rok a je kompletně v češtině. Studovat můžete odkudkoli, třeba i z rodinné dovolené nebo na služební cestě.

Celou výukou vás bude provázet tým profesionálních lektorů, kteří patří ke špičkám ve svém oboru. Mnoho z nich působí na vysokých manažerských postech, výuka je tak vedena opravdovými lidmi z praxe a nikoli teoretiky. Studium je určené především pro pracovníky na manažerských pozicích a podnikatele, ale je užitečné i pro běžné zaměstnance, jež na sobě chtějí pracovat a rozvíjet svůj potenciál. Pokud ještě nepodnikáte a teprve plánujete založit svou firmu, pomůže vám studium vyznat se na trhu a v obchodních věcech, zvládnout vedení i strategii společnosti a zlepšit si komunikační i prezentační dovednosti. Během studia je vám k dispozici online knihovna s více než milionem titulů a využívat můžete i publikace z fondu Cambridge Business School. Vyhledávání podkladů a zdrojů ke studiu je tak mnohem jednodušší.

Nejen v profesním životě bychom se měli stále posouvat, a vyšší vzdělání nám k tomu může pomoci. MBA studium je v tomto směru ideální volbou a kvalitní investicí do vlastní budoucnosti.

Publikováno: 04. 06. 2021 / Aktualizováno: 13. 03. 2024

Kategorie: Osobní rozvoj

Autor: Romana Musilová