Potřebujete právní radu ZDARMA? Máte ji mít!

Dostali jste se do nepříjemné situace a nevíte si rady? Říká se, že není nad radu odborníka a týkají-li se problémy zákona, platí to dvojnásob. Potřebujete-li urgentně vyřešit právní otázku, ale nemáte čas na návštěvu advokátní kanceláře, můžete využít Právní linku. Službu provozuje Český právní servis s.r.o., tedy renomovaná právní kancelář s bohatou praxí. Rady zkušených právníků jsou k mání po telefonu, ale také v rámci bezplatné právní poradny. V ní naleznete celou řadu článků, které se týkají nejčastějších právních otázek. Právní linka vám pomůže s převodem nemovitosti, dědictvím či bezpečným nákupem dovolené.

Právník na telefonu

Velmi zajímavou službou je Právní poradna online a Telefonická právní poradna. Na každého klienta čeká na druhé straně sluchátka zkušený právník, který mu zodpoví na dotazy a poradí, jak situaci vyřešit. Advokátní kancelář můžete kontaktovat i prostřednictvím emailu a po uhrazení poplatků dostanete odpovědi písemnou formou. Neméně oblíbená je také bezplatná právní poradna, která má formu odborně zpracovaných článků. Ty se týkají nejčastějších právních otázek a jsou napsány tak, aby byly pro všechny snadno srozumitelné. Na webu je v současné době asi 20 článků, do budoucna se však můžete těšit na další (přibývat bude jedno až dvě témata týdně).

Týká se to i vás

Právní poradna obsahuje články, které jsou zaměřeny na obvyklé situace, do kterých se jednou za čas dostane každý z nás. Řeší problematiku rozvodů, reklamací, dopravních nehod, výpovědi, ale také předmanželskou smlouvu či jak vybrat dobrého právníka. Nedostanete sice odpovědi na konkrétní dotazy, na druhou stranu v textech najdete postupy pro vybrané životní situace. Právní poradna zdarma je užitečným pomocníkem pro všechny, kteří nedůvěřují neodborným článkům na webu a hledají rady profesionálů z oboru.

Publikováno: 10. 08. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Romana Musilová