Půjčky pro OSVČ dnes mají velmi zajímavé parametry

Poptáváte právě malý úvěr, se kterým vyřešíte aktuální otázky ve svém podnikání? Ano, stačí, když si prohlédnete nabídku nebankovního sektoru úvěrového trhu. Nabízí se na něm rychlá odpověď na každou podobnou otázku. A to zcela bez osobních schůzek, ručitele nebo nutnosti podpisu dlouhé smlouvy. Jednoduchost je totiž pro moderní finanční produkty na prvním místě žebříčku popularity. V moderní době, které vládne vysokorychlostní internet, totiž není důvod ztrácet čas čekáním nebo administrativními formalitami. Naopak, kdo jedná rychle a věcně, má výhodu, což ostatně platí i ve světě podnikání. Kolik si tedy můžete půjčit?

Řeč čísel mluví naprosto jasně

Jaká částka je připravena? Záleží na konkrétní situaci, protože půjčky pro OSVČ se umí výborně přizpůsobit vzniklým okolnostem a podat pomocnou ruku podle aktuální potřeby. Půjde to i bez dlouhých telefonátů, které jsou někdy opravdu vyčerpávající. Minimum podmínek, mezi které například patří i krátké ověření IČO, znamená nenáročný administrativní proces. Řeč čísel napoví, záleží na okolnostech, které vás k úvěru vedou. Volba konkrétní sumy je totiž jen na vás.

  • 5 000 Kč je minimální částka, o jaké lze uvažovat. Může sloužit na různé drobné elektro.
  • 30 000 Kč je maximální suma. Důvod, kvůli němuž si půjčujete peníze, není nijak důležitý.
  • Splatnost? Ano, může vypadat různě, mantinely jsou nastaveny jen dva. Jde o 7 a 30 dní. 

Rychlé řešení pro různé situace

Důvody nejsou důležité, půjčka pro podnikatele je připravena i pro úplné nováčky, kteří mají své živnostenské oprávnění teprve krátce. Složenky, pojistné nebo elektronika, konkrétní účel si může každý zájemce nechat pro sebe. Minimum podmínek a rychlost uzavření dohody je výhodou pro všechny, kdo na peníze opravdu spěchají a nemohou si dovolit čekání.

Publikováno: 05. 02. 2024 / Aktualizováno: 16. 02. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Monika Sikorová