Investuje do svého vzdělání

Představte si, kam byste se chtěli ve svém životě a podnikání posunout. Zajímá vás, jak můžete podpořit svou budoucnost? Zní to pro vás jako zajímává výzva?

Studium MBA na European School of Business & Management (ESBM) vám nabídne možnosti a posune vás kupředu. Poznáte nejen mnoho zajímavých lidí, ale také získáte cenné znalosti a informace, které můžete klidně druhý den použít ve firmě. Naučíte se otevřít mysl novým nápadům a informacím, díky nimž se začnete koukat na profesní problémy a situace zcela jinak. Osvojíte si nové dovednosti, a také budete umět řešit situace efektivně a konstruktivně.

Investování do nemovitostí mělo vždy své místo na poli investičních produktů. Dnešní doba a vysoká inflace si žádá kroky, díky kterým můžeme své úspory zhodnotit. Nemovitosti mohou uchránit hodnotu peněz a vy si tak své úspory můžete kvalitně zhodnotit.

Myslíte to s investováním vážně?

Bez znalostí to jednoduše nejde, minimálně u investování do nemovitostí. Právě proto jsme pro vás připravili tento komplexní článek, který obsahuje velkou spoustu informací a benefitů, které můžete získat díky studiu MBA Investiční management.

Investice jsou jednou z nejrizikovějších a nejrychleji se měnících oblastí podnikového managementu. Cílem specializace je poskytnout studentům hlubší přehled z oblasti investování, finančních
a burzovních trhů, obchodování a dalších důležitostí v oboru.

TOP 3 přínosy specializace MBA Investiční management:

- Pochopíte důležité investiční principy

- Porozumíte metodám hodnocení investičních projektů

- Budete se orientovat v podmínkách investování a financování v rámci ČR a zahraničí

Doufáme, že vám náš článek pomůže vkročit do světa vzdělávání v oblasti nemovitostních investic a dalších forem v rámci Investičního managementu. Pokud by vás zajímalo něco dalšího nebo vám v článku něco chybělo, napište nám a rádi vám pomůžeme.

Publikováno: 17. 05. 2023 / Aktualizováno: 16. 02. 2024

Kategorie: Osobní rozvoj

Autor: Anastazie Kadeřávková