Suntel Group již 5 let pod hlavičkou Rusňákovy investiční skupiny DRFG

Téměř 25 let od svého založení a 5 let pod hlavičkou Rusňákovy investiční skupiny DRFG buduje Roman Řezníček v čele společnosti Suntel Group telekomunikační byznys, jehož tržby dosahují miliard. Jací klienti spadají do portfolia této nadnárodní společnosti?

Suntel Group: Společnost poskytující telekomunikační služby

„Suntel Group je mezinárodní firma, která poskytuje telekomunikační služby pro výstavbu a provoz sítí v České republice, Německu, Rakousku, Švýcarsku a sousedním Slovensku. Aktuálně Suntel Group zaměstnává více než 620 odborných pracovníků, kteří zajišťují pohotovost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,“ říká Roman Řezníček.

„Díky našim kvalitním instalacím a servisu zajišťujeme pro výrobce a poskytovatele telekomunikačních služeb jejich bezporuchovou, dlouhodobou a téměř bezkonkurenční funkčnost. Právě díky tomu napomáháme k vytváření značné technické stability a dovolujeme šířit dobré jméno našich zákazníků,“ vysvětluje společnost Suntel Group.

Následně dodává: „Naše služby využívají lokální i světoví operátoři, výrobci technologie i koncoví zákazníci. Dnes již víme, že zcela převyšujeme standard evropských parametrů kvality, výkonnosti, managementu i flexibility.“

Portfolio klientů Suntel Group

Klienty společnosti Suntel Group jsou přední světové telekomunikační značky, jako je například Swisscom, Nokia, Huawei, Cetin, Vodafone, Salt, Ericsson, T-Mobile, O2 a další.

Mimoto již čtyři roky patří do skupiny Suntel Group vlastník optické infrastruktury na Slovensku – společnost FibreNet s.r.o. V roce 2019 se navíc skupina rozšířila například o švýcarskou společnost Enkom. Významně tímto krokem posílila kapacitu pro plánování sítí a implementaci. 

Autor: Michal Pecka

Publikováno: 30. 11. 2023 / Aktualizováno: 16. 02. 2024

Kategorie: Podnikání

Autor: Tadeáš Hruska